Kategorie

Akční nabídka !Soap Stone - univerzální mýdlový čistič 400 g

Soap Stone - univerzální mýdlový čistič 400 g

Použití: Univerzální

Specifikace: Čisticí prášek

Objem náplně [ml]: 400

Kombinace vysoce kvalitního lešticího oxidu hlinitého a přírodního mýdla dělá z Mýdlového kamene velmi univerzální čistící prostředek. Je vhodný nejen do vaší domácnosti, ale oceníte jej i při čistění auta, karavanu, lodě, v garáži nebo v dílně.

AS1000130

Dursol-Fabrik Otto Durst GmbH & Co. KG

Dostupnost ve dnech: 3-10dní

315 Kč s DPH

Koupit

260 Kč bez DPH

Kombinace vysoce kvalitního lešticího oxidu hlinitého a přírodního mýdla dělá z Mýdlového kamene velmi univerzální čistící prostředek. Je vhodný nejen do vaší domácnosti, ale oceníte jej i při čistění auta, karavanu, lodě, v garáži nebo v dílně. Spotřebovává se po malých dávkách, a je tak vynikající i pro komerční využití, např. v hotelích, restauracích nebo dílnách.
Vhodný pro čištění smaltu, keramiky, porcelánu, skla, akrylu, mramoru, plastů, lakovaného dřeva, chromu, hliníku, ušlechtilé oceli, mědi, cínu, stříbra, zlata, mosazi, atd..

Výborně se uplatní při čištění umyvadel, toalet, van, kohoutků, obkladaček, spár, dřezů, sklokeramických desek, hrnců a nádob, rolet, rámů plastových oken, plastového nábytku, ráfků kol nebo aut, hudebních nástrojů atd.
Snadno se používá jen za pomoci vlhké houbičky nebo hadříku.

   Akční nabídka !

   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně