Kategorie

Akční nabídka !Paintwork Cleaner - prostředek na hloubkové čištění laku 400 ml

Paintwork Cleaner - prostředek na hloubkové čištění laku 400 ml Použití: Čištění laku Objem náplně [ml]: 400   Krémová emulze pro hloubkové čištění a oživení původní barvy omšelého laku. Vybraná abrazivní a lešticí částice jemně, ale účinně odstraní nečistotu a stopy po oxidaci. Zanechají lesklý povrch beze šmouh, který je tak připraven na aplikaci leštidla nebo vosku.

AS1000152

Dursol-Fabrik Otto Durst GmbH & Co. KG

Dostupnost ve dnech: 3-10dní

540 Kč s DPH

Koupit

446 Kč bez DPH

Krémová emulze pro hloubkové čištění a oživení původní barvy omšelého laku. Vybraná abrazivní a lešticí částice jemně, ale účinně odstraní nečistotu a stopy po oxidaci. Zanechají lesklý povrch beze šmouh, který je tak připraven na aplikaci leštidla nebo vosku.

Pozn: Tento produkt je určen k čištění a leštění laku, který již nese výraznější známky oxidace (běžně je to lak více než 2 roky starý nebo lak poškozený vlivy prostředí). V případě, že potřebujete ošetřit nový, minimálně zoxidovaný lak, sáhněte raději po méně abrazivním produktu Car Polish.

Vyleštěný povrch doporučujeme vždy zakonzervovat voskem, nejlépe kvalitním Nano Hard voskem. Takto ošetřený lak bude chráněn po dobu až 6 měsíců nebo 30 umytí.

   Akční nabídka !

   

   Košík  

   Žádné zboží

   Poštovné 0 Kč
   Celkem 0 Kč

   K pokladně